“Dostawcy” zbierają pieniądze dla potrzebujących

Zatwituj #dostawcyfilm (lub #vendorsmovie dla wpisów angielskich) podczas 33rd Degree 4 charity, żeby wesprzeć cel konferencji. Za każdy twit z linkiem do naszego filmu o dostawcach, przekażemy 5,12 zł dla podopiecznych fundacji Szlachetna Paczka i Mam Marzenie!Tweet #vendorsmovie (or #dostawcyfilm in Polish posts) during the 33rd Degree 4 charity to support the cause of the conference. For each tweet with a link to our movie on vendors, we will donate PLN 5.12 to one of the following foundations: “Noble Box” or “I Have a Dream.”

Zatwituj #dostawcyfilm (lub #vendorsmovie dla wpisów angielskich) podczas

33rd Degree 4 charity, żeby wesprzeć cel konferencji. Za każdy twit z linkiem do naszego filmu o dostawcach, przekażemy 5,12 zł dla podopiecznych fundacji Szlachetna Paczka i Mam Marzenie! Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników i sympatyków konferencji 33r Degree 4 charity do wzięcia udziału w naszej akcji  „Twit Vendors 4 charity”. Nawet jeśli nie możesz być w Krakowie podczas imprezy, możesz pomóc w zbieraniu pieniędzy dla potrzebujących. Wystarczy, że w dniu konferencji wyślesz ze swojego konta na Twitterze twit z linkiem do trailera filmu „Dostawcy” („Vendors”) i tagiem #dostawcyfilm lub #vendorsmovie. Liczymy także retwity, więc jeśli uda ci się zachęcić znajomych do przekazywania linka, do dzieciaków popłynie więcej pieniędzy. Proste. Jeśli chcesz wziąć udział w akcji, zapoznaj się z podanymi niżej zasadami. Twit Vendors 4 charity – zasady:
1. „Twit Vendors 4 charity” (dalej: TV4C) jest akcją charytatywną organizowaną przez TouK i towarzyszącą konferencji 33rd Degree 4 charity.
2. Akcja TV4C polega na przekazywaniu środków dla organizacji charytatywnych (Szlachetna Paczka, Mam Marzenie) w zamian za twity i retwity z określoną treścią.
3. Za każdy twit (i retwit) zawierający link http://www.youtube.com/watch?v=S1lR39lFQuM oraz #dostawcyfilm lub #vendorsmovie TouK przekaże na fundusz 33rd Degree 4 charity kwotę 5,12 zł z przeznaczeniem dla organizacji charytatywnych.
4. TouK przekaże środki tylko za jeden twit z każdego indywidualnego konta na Twitterze.
5. TouK zastrzega sobie prawo wstrzymania wpłat za twity wysłane z kont na Twitterze powstałych po ogłoszeniu akcji lub posiadających mniej niż 10 „followerów”, a także wygenerowanych masowo przez automat lub w inny sposób naruszających niniejsze zasady.
6. Akcja TV4C jest przeprowadzana wyłącznie podczas trwania konferencji 33rd Degree 4 charity 13 października 2013 roku od godziny 9:00 do północy (CEST), ale nie jest adresowana wyłącznie do grona uczestników konferencji. Akcja zostaje przedłużona na czas nieokreślony z zastrzeżeniem punktu 9.
7. Stan środków zebranych przez użytkowników Twittera będzie upubliczniony za pomocą licznika umieszczonego na stronach http://www.dostawcyfilm.pl/ i http://www.vendorsmovie.com/
8. Pula pieniędzy przeznaczonych na akcję jest ograniczona i TouK zastrzega sobie prawo do zakończenia akcji przed czasem, po wyczerpaniu puli. Wówczas wysokość puli zostanie też podana do publicznej wiadomości.
9. TouK zastrzega sobie możliwość przerwania akcji w dowolnym momencie bez podawania przyczyn.

You May Also Like
Read More

TouKathon – October 2022

At a recent hackathon, one team integrated Nussknacker with Starcraft 2 for strategy management and developed a chatbot using ML Detoxify. The other team improved a 2014 3D printer by adding a bed leveling sensor, updating firmware, and creating centralized printing profiles for Cura, enhancing user experience.