Developerzy dla Szlachetnej Paczki

Już w najbliższą niedzielę (13 października) w Krakowie konferencja 33rd Degree  w wydaniu 4 charity. To okazja, aby posłuchać wykładów na światowym poziomie, ale także wspomóc podopiecznych Szlachetnej Paczki i fundacji Mam Marzenie. Na konto tych organizacji przekazane zostaną wpływy z rejestracji, a także fundusze od TouK, na których wielkość ma wpływ każdy, kto w dniu konferencji weźmie udział w akcji „Twit Vendors 4 charity”, więc szykujcie się do twitowania!

Podczas rejestracji uczestnicy imprezy sami decydują o tym, jaką kwotą chcą wesprzeć potrzebujących. Można przekazać 50, 100, 150, 250 zł lub więcej – według walnego uznania.

Szczegóły akcji TouK „Twit Vendors 4 charity” ogłosimy już niebawem.

Sam program konferencji wygląda bardzo zachęcająco. Wśród prelegentów znajdzie się współtwórca Scruma Jeff Sutherland (który 16 października gości także na Agile By Example), a także: Thomas Sundberg, Stuart Halloway Tomasz Cejner, Tomasz Nurkiewicz, Sławek Sobótka, Jakub Kubryński i Jakub Nabradalik z TouK.

Pełna agenda konferencji: http://2013.33degree.org/for_charity.html

You May Also Like

Zielone biuro

Nowoczesne firmy starają się uprzyjemnić pracę swoim pracownikom. Wszak spędzamy tu 1/3 doby. Są to różne pufy, pokoiki do rozmów w mniejszym gronie, tablice na ścianach i duża ilość zieleni.W TouK wdrażamy program MZB (chyba Miejskie Zag...Nowoczesne firmy starają się uprzyjemnić pracę swoim pracownikom. Wszak spędzamy tu 1/3 doby. Są to różne pufy, pokoiki do rozmów w mniejszym gronie, tablice na ścianach i duża ilość zieleni.W TouK wdrażamy program MZB (chyba Miejskie Zag...
Read More

Confitura 2022 Summary

Confitura is definitely about people and community for us. There was a possibility to meet with TouKs (this is our name for ourselves) who work mostly remotely, friends, future co-workers, and also to reunite with ex-TouKs.