Będziemy na Confiturze

Konferencja, na którą wejściówki rozchodzą się w ciągu dwóch godzin. TouK towarzyszy jej jako sponsor od pierwszej edycji, a członkowie naszego zespołu coraz częściej goszczą także w roli prelegentów – nie inaczej będzie i w tym roku. Już 5 lipca w Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego – Confitura!

Konferencja, na którą wejściówki rozchodzą się w ciągu dwóch godzin. TouK towarzyszy jej jako sponsor od pierwszej edycji, a członkowie naszego zespołu coraz częściej goszczą także w roli prelegentów – nie inaczej będzie i w tym roku. Już 5 lipca w Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego – Confitura! Szczególnie zapraszamy Was na wystąpienia TouKów: Maćka Próchniaka z „Type Driven Development” oraz duetu Marcin Brański i Przemek Hejman, który w prezentacji zatytułowanej „Rapid dev environments” przedstawi gorące tematy z zakresu DevOps mogące przydać się każdemu wszechstronnemu developerowi. Oprócz solidnej porcji wiedzy na konferencji, TouK serwuje napoje chłodzące podczas SPOINY, czyli wieczornego spotkania integracyjnego. A na naszym stoisku przez cały dzień będzie można porozmawiać o pracy w TouK.

You May Also Like

Theatre is coming – TouK with “Młyn” Art Foundation

W zeszłym roku mieliśmy udany debiut w kinematografii. Nadal pogłębiamy naszą przyjaźń z kulturą, choć w trochę innym kierunku... Miło nam poinformować, że TouK został mecenasem Teatru Młyn – bez dwóch zdań: najlepszej sceny alternatywnej w Warszawie.Last year, we enjoyed a successful cinema debut. We are strengthening our relations with culture, although it goes in a slightly different direction this time... We are pleased to announce that TouK has become a patron of “Młyn” Theatre – without doubt the best alternative theatre in Warsaw.
Read More

Confitura 2022 Summary

Confitura is definitely about people and community for us. There was a possibility to meet with TouKs (this is our name for ourselves) who work mostly remotely, friends, future co-workers, and also to reunite with ex-TouKs.