Takie Flaszki wspieramy

Szybkość flesza, celność i lekkość fraszki – takie właśnie są Flaszki – pięciominutowe wystąpienia na tematy wszelkie. W kwietniu aż dwie edycje.

Szybkość flesza, celność i lekkość fraszki – takie właśnie są Flaszki – pięciominutowe wystąpienia na tematy wszelakie. W kwietniu aż dwie edycje.

Wszystko zaczęło się na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW, więc w ubiegłych latach wśród tematów nie brakowało także tych dotyczących IT. Zobaczymy, jak będzie w tym razem. Propozycje własnych wystąpień można zgłaszać jeszcze do 10.04.

Zapraszamy!
18 kwietnia godz. 20:15 Wydział Fizyki UW, ul. Hoża 69 (sala SDD)
22 kwietnia godz. 20:15 Wydział Biologii UW, ul. Ilji Miecznikowa 1 (aula 9b)

You May Also Like

Touki na Confiturze 2013 – ciąg dalszy

Kolejna partia nagrań z konferencji została udostępniona. Wśród nich m.in. prezentacja Michała Trzaskowskiego o rozpoznawaniu oczekiwań klienta podczas prowadzenia projektu z wykorzystaniem ”zwinnych” metodyk projektowych oraz wystąpienie Macieja Próchniaka o możliwościach Slick, jednej z bibliotek w Scali.

WJUG o testach

„Spock, czyli czemu zrezygnowaliśmy z JUnita i Mockito” oraz „Geb” – to tematy, które przedstawili Jakub Nabradalik i Tomasz Kalkosiński z TouK podczas ostatniego (9.04) spotkania Warszawskiej Grupy Użytkowników Technologii Java (WJUG) poświęconego testowaniu. Kto nie słyszał chłopaków na żywo, może obejrzeć nagrane prezentacje.