O HISE podczas Warsjawa

Zapraszamy do wysłuchania wykładu Rafała Rusina na temat Tworzenie zadań przy użyciu komponentów Open Source (Apache HISE, Apache Camel). Wykład odbędzie się w najbliższą sobotę 23.10.2010 o godz. 17.15 podczas konferencji Warsjawa w sali 5440 budynku Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego (MIMUW) przy ul. Banacha 2 w Warszawie.

Podczas wykładu przedstawione zostaną:

  • zarys specyfikacji WS Human Task;
  • projekt Apache HISE – implementacja stworzona przez TouK w ramach Apache Software Foundation;
  • przykładowa specyfikacja zadania w XML wraz z określeniem przypisania osób do różnych ról związanych z wykonywaniem zadania;
  • implementacja tworzenia zadań przy użyciu integracji Camel- HISE;
  • konsola do zarządzania zadaniami zaimplementowana w GWT, która umożliwia rezerwowanie i rozwiązywanie zadań przez użytkowników.

Zapraszamy do wysłuchania wykładu Rafała Rusina na temat „Tworzenie zadań przy użyciu komponentów Open Source (Apache HISE, Apache Camel)”.

You May Also Like

ODEO new release

Recently, I released a new version 1.1.34 of ODEO (it's ODE tuned for Oracle and ServiceMix).You can check details (and downloads) here: http://top.touk.pl/confluence/display/top/ODEO.This version contains yet another set of fixes, which drive your BPE...Recently, I released a new version 1.1.34 of ODEO (it's ODE tuned for Oracle and ServiceMix).You can check details (and downloads) here: http://top.touk.pl/confluence/display/top/ODEO.This version contains yet another set of fixes, which drive your BPE...

Będziemy na Confiturze

Konferencja, na którą wejściówki rozchodzą się w ciągu dwóch godzin. TouK towarzyszy jej jako sponsor od pierwszej edycji, a członkowie naszego zespołu coraz częściej goszczą także w roli prelegentów – nie inaczej będzie i w tym roku. Już 5 lipca w Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego – Confitura!