TouK sponsorem Confitura 2011 (dawniej Javarsovia)

Jak co roku TouK postanowił wesprzeć największą bezpłatną konferencję w Polsce. Konferencja o tematyce około-javowej oraz o technikach software crasftsmanship i agile, z roku na rok jest coraz większą i coraz bardziej rozpoznawalną w społec…Jak co roku TouK postanowił wesprzeć największą bezpłatną konferencję w Polsce. Konferencja o tematyce około-javowej oraz o technikach software crasftsmanship i agile, z roku na rok jest coraz większą i coraz bardziej rozpoznawalną w społec…

Jak co roku TouK postanowił wesprzeć największą bezpłatną konferencję w Polsce. Konferencja o tematyce około-javowej oraz o technikach software crasftsmanship i agile, z roku na rok jest coraz większą i coraz bardziej rozpoznawalną w społeczności imprezą. W zeszłym roku zgromadziła 650 uczestników, w tym roku spodziewamy się jeszcze więcej osób.
Organizatorzy ogłosili uczestnictwo TouK na swojej stronie.

You May Also Like
Read More

TouK jest w trasieTouK is on tour

Właściwie to Piotr Burdyło jest. Ciężko go zastać w biurze. Wyruszył w swoją "agile' ową" trasę.Actually, Piotr Burdyło is. It's difficult to find him in the office. He went on his 'Agile' tour.