TouK na warsztatach z Gita

W najbliższą sobotę odbędą się Git kata, warsztaty doskonalenia pracy z Gitem, popularnym systemem zarządzania kodem. Jednym z mentorów będzie Jakub Nabrdalik z TouK.

W najbliższą sobotę odbędą się Git kata, warsztaty doskonalenia pracy z Gitem,  popularnym systemem zarządzania kodem. Jednym z mentorów będzie Jakub Nabrdalik z TouK.

Kuba jest jednym z dziesięciu mentorów, pod okiem których uczestnicy imprezy na konkretnych przykładach będą poznawać tajniki Gita. Zaplanowane jest 48 czterdziestominutowych kat (siedem równoległych w jednym bloku godzinowym).

Zagadnienia, które poruszy Jakub:

11:30 Configs, handful aliases, other tips & tricks
12:20 Manipulating commits with amend and cherry-pick
14:50 Interactive rebase
15:40  Configs, handful aliases, other tips & tricks
16:30  Interactive rebase
17:20 Git internals

Szczegółowy program i opis warsztatów dostępny jest tutaj.

Git kata odbędą się w najbliższą sobotę 23 marca o 11:00 w GammaFactory (Warszawa, ul. Hoża 51). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.

You May Also Like

GWT Hosted mode on 64bit linux

GWT for linux is build against 32bit architecture. It contains some SWT/GTK 32bit modules. So if you try to run it with 64bit java it failsException in thread "main" java.lang.UnsatisfiedLinkError: /opt/tools/sdk/gwt/gwt-linux-1.5.3/libswt-pi-gtk-3235....

TouK na targach pracyTouK at the job fair

Zapraszamy na XI Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków. Odwiedź nasze stoisko w dniach 4-5 marca w godz. 9:30-15:30. Politechnika Warszawska Pierwsze piętro budynku Wydziału Elektroniki i Techniki Informacyjnych Nowowiejska 15/19We invite you to 11th Job and Internship Fair for Electronic Engineers and IT Specialists. Come and visit our stand between 4-5 March 9:30 am and 15 :30 pm Warsaw University of Technology the first floor of the Electronics faculty building Nowowiejska 15/19